عملیات اجرایی بلوار اصلی روستای جهان‌آباد آغاز شد

DSC_2335
در راستای توسعه و عمران و آبادانی روستای جهان‌آباد، عملیات اجرایی پروژه ساماندهی بلوار اصلی روستا با حضور بخشدار مرکزی میبد، رئیس اداره راه و شهرسازی و دهیار جهان‌آباد به همت دهیاری روستا و با همکاری اداره راه و شهرسازی آغاز به کار نمود.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی میبد، بخشدار مرکزی با اشاره به اینکه جاده مذکور به‌عنوان راه روستایی مطرح است از همکاری و مساعدت مدیریت اداره راه و شهرسازی شهرستان و استان تقدیر و تشکر نمود و اشاره داشت: با توجه به عرض بالای مسیر و وجود فضای سبز میانی نسبت به تهیه و تصویب طرح به‌عنوان بلوار اقدام گردید و هدف اصلی طرح حفظ فضای سبز، کاهش حوادث ترافیکی، سهولت در تردد روستائیان است.

قاسمی وجود بافت قدیمی در مجاورت بلوار که در دست مرمت است و از طرفی فقط فضای سبز میانی و طراحی مسیر آب کشاورزی روستا با همکاری کشاورزان در مسیر رفوژ وسط را ازجمله مزایای اجرای این طرح برشمردند که درنهایت یک مسیر بسیار زیبا و موردعلاقه مسافران و گردشگران را فراهم می‌آورد.

وی ادامه داد: این پروژه از محل اعتبارات بخشداری مرکزی و دهیاری جهان‌آباد و با همکاری اداره راه و شهرسازی انجام خواهد شد که در این رابطه تسهیل دررفت و آمد در بافت تاریخی و همچنین عبور مرور آسان در این روستا را فراهم خواهد ساخت.

FacebookTwitterGoogle+اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *