اسماعیلی: خانواده محکم ترین ستون اجتماعی جامعه است

IMG_5692

به گزارش روابط عمومی بخشداری بفروئیه ؛ همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر مراسم پخت غذاهای محلی توسط بانوان روستاهای سورک و هفتهر برگزار شد.
اسماعیلی به همراه اقبال مشاور فرماندار و فاضلی نماینده بانوان بخشداری با حضور در این مراسم ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت : خانواده مهم ترین رکن اجتماعی هر جامعه است وبا برپایی مراسم هایی همچون پخت غذاهای محلی ضمن حفظ سنت های دیرین میتوان ذائقه نسل های امروز را نیز به سمت غذاهای سالم سوق داد.
بخشدار بفروئیه دراین مراسم همچنین ضمن تقدیر و تشکر از بانوان برای برپایی این مراسم افزود : جای بسی خوشحالی است که هنوز در روستاهای ما سنت های زیبا، ساده و صمیمی به نسل های جدید به خوبی منتقل و با استقبال خوب مواجه میشود.
وی در پایان با تأکید بر این مطلب که روستای هفتهر بعنوان روستای هدف گردشگر شناخته شده اظهار امیدواری کرد و افزود : پخت انواع غذاهای متنوع و سنتی میتواند نقش بسزایی در اقتصاد خانواده و تولید ثروت پایدار ایفا نماید.
گفتنی است دراین مراسم که به همت نماینده بانوان بخشداری برگزار شد بانوان روستایی با پخت انواع غذاهای محلی و سنتی در ظروف قدیمی در کنار خانواده صمیمیت و احیاء آشپزی قدیم را به نمایش گذاشتند

 

۲۰۱۶۰۲۰۴_۲۱۱۴۰۲ ۲۰۱۶۰۲۰۴_۲۱۳۲۵۷ ۲۰۱۶۰۲۰۴_۲۱۳۳۰۳ IMG_5692 IMG_5697 IMG_5701 IMG_5702 IMG_5703 IMG_5704

FacebookTwitterGoogle+اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *