از معابر روستای مزرعه کلانتر بهره‌برداری شد

1
با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی میبد و جمعی از مسئولین از معابر روستای مزرعه کلانتر از روستاهای هدف گردشگری بخش مرکزی شهرستان میبد بهره‌برداری شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی میبد و جمعی از مسئولین از معابر روستای مزرعه کلانتر از روستاهای هدف گردشگری بخش مرکزی شهرستان میبد بهره‌برداری شد.

فرماندارمیبد در حاشیه افتتاح این معابر با اشاره به کمک و همیاری مردم روستا، بخشداری و بنیاد مسکن گفت: امیدواریم سایر معابر هم به شیوه مطلوب بازسازی شود.

حسین فلاح یکی از مشکلات اساسی روستای مزرعه کلانتر را بالا آمدن آب‌های سطحی عنوان کرد و افزود: مردم این روستا به علت بالا آمدن آب‌های سطحی با ریزش دیوارها مواجه هستند.

فلاح گفت: با هماهنگی که با مدیرکل امور روستایی و جهاد کشاورزی برای انجام عملیات زهکشی برای کوچه‌هایی که امکان زهکشی وجود دارد امیدو

اریم ساختمان‌های مسکونی این روستا از ریزش دیوار مصون بماند.

محمدجواد احمدی بخشدار مرکزی میبد هم گفت: موضوع بهسازی معابر روستای مزرعه کلانتر را با کمک بنیاد مسکن همچنان دنبال می‌کنیم و قرار است با طراحی بنیاد مسکن، بدنه معابر این روستا بازسازی شود.

خانم جوانمردی دهیار روستای مزرعه کلانتر هم از همراهی و همدلی مسئولین شهرستان میبد در بهسازی معابر این روستا قدردانی کرد.

برای کف سازی، بازگشایی معابر قنات و روشنایی این روستا به طول ۶۵۰ مترمربع،۸۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات دهیاری و بنیاد مسکن هزینه شده است.

FacebookTwitterGoogle+اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *